Usługi


Tarasy

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie układania tarasów z drewna krajowego, drewna zagranicznego oraz kompozytu. Wszystkie nasze prace wykonujemy z należytą starannością oraz dokładnością. By dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki

Elewacje

Zajmujemy się również montażem elewacji drewnianych. Wykonujemy zarówno własne docieplenie z wełny mineralnej bądź styropianu w miejscach gdzie budynek ma być ozdobiony drewnem jak również pracujemy na już wykończonych i ocieplonych powierzchniach. Krawędzie boczne wykańczamy np. kątownikami bądź listwami ozdobnymi, stosujemy również inne rozwiązania. Wszystko zależy od projektu, oczekiwań inwestora i możliwości jakie daje nam ozdabiany budynek.

Podłogi

W naszej ofercie znajdziecie również państwo montaż podłóg drewnianych, zarówno na wylewkach betonowych jak również na płytach OSB gdy ww. podłoże nie spełnia wymagań do ułożenia podłogi, lub gdy zachodzi potrzeba podniesienia poziomu podłogi. W niektórych przypadkach możliwe jest również ułożenie podłogi na starą podłogę.

Doradztwo

Nie masz projektu? Nie jesteś do niego przekonany? Szukasz nie szablonowych rozwiązań? Zgłoś się do nas, pomożemy w wyborze materiału, w sposobie jego montażu, w miejscu gdzie najlepiej będzie się komponował z całością budynku, tak by spełnić Twoje oczekiwania.